Kauba tagastamine


Kui Te ei ole rahul kohaletoimetatud kaupade kvaliteediga ja soovite need tagastada või välja vahetada, palume mitte hiljem kui 72 tundi pärast kohaletoimetamist teavitada meid sellest e-posti info@barbora.ee või telefoni +372 555 66 369 teel. Kui soovite, võite kaubad tagastada ka kohe Teile tellimuse kohale toimetanud BARBORA e-kaupluse kullerile. 
 
Kaup vahetatakse ringi või tagastatakse Vahendajale, kooskõlastades eelnevalt kauba tagasivõtmise aja ja aadressi. Kaubale, mida soovite tagastada või asendada, tuleb meile tagasi tuua.  
 
Tagastades või vahetades BARBORA e-kauplusest ostetud kaupu, palume Teil täita kaupade tagastamise või asendamise vorm.
 
Raha tagastatakse Teie pangakontole, mida kaupade eest maksmisel kasutasite, mitte hiljem kui 7 (seitsme) tööpäeva jooksul kauba tagastamise päevast. Kui tagastate või vahetate kvaliteetset ja Teie tellimusele vastavat kaupa, siis kohaletoimetamise tasu ei tagastata ega kompenseerita.
 
Kui olete kaalukaupu saanud väiksema summa eest, kui olete nende eest tasunud, tagastatakse erinevus mitte hiljem kui 7 (seitsme) tööpäeva jooksul tellimuse täitmise päevast Teie pangakontole, mida kaupade eest maksmisel kasutasite. Rohkem teavet tagastamise ning teiste ostu-müügitingimuste kohta leiate siit.