Minu ostud


Kui kasutate kaupade tellimiseks sageli e-kauplust, on mugav kasutada isiklikke ettevalmistatud ostukorve. Mugavuse tagamiseks on Teil võimalus vastavaid ostunimekirju luua ning neid võib Teil olla nii palju kui vähegi soovite: võite koostada näiteks nädalavahetuse, lõuna, peresündmuse tähistamise või erilise pidupäeva ostukorvid!

Kui Teil on ettevalmistatud ostukorv, ei pea Te iga kord iga toodet uuesti e-kauplusest otsima. Avage ettevalmistatud ostukorv ja korrigeerige seda vastavalt oma hetkevajadustele.

Kujutage ette supermarketit, kus Teie saabumisel on juba kokku pandud kõik Teile vajalikud kaubad. Sellist võimalust pakub ka meie keskkond „Minu ostud“.

Kuidas kasutada "Minu ostud" keskkonda?

1. Valige põhimenüüs „Minu ostud“, kus näete ettevalmistatud ostukorve ja varasemaid tellimusi.

Uue ostukorvi loomiseks vajutage lingile „Lisa“. Sisestage soovitud ettevalmistatud ostukorvi nimetus ja salvestage see. Ettevalmistatud ostukorvi saate panna kaupu meie tootevalikust. Kui olete leidnud meeldiva või soovitud kauba meie tootevalikust, vajutage südame ikoonile  ja valige ettevalmistatud ostukorv, kuhu soovite selle kauba lisada.

Keskkonnas „Minu ostud“ on näha kõik Teile meeldinud kaubad. Selles nimekirjas saab neid jagada erinevate ettevalmistatud ostukorvide vahel.

2Ettevalmistatud ostukorvi saate luua ka ostu esimeses etapis, kui olete kõik soovitud kaubad pannud oma elektroonilisse ostukorvi. Teie ostukorvi all on ikoon, mis võimaldab ostukorvi salvestada. Kaupade nimekirja võitegi lisada juba olemasolevasse ettevalmistatud ostukorvi või luua hetkega uue ostukorvi, valides „Loo uus ettevalmistatud ostukorv“. Salvestatud ostukorv ilmub „Minu ostud“ keskkonda.