Mis on sarnased tooted?


Sarnased kaubad on sellised kaubad, mis on sama või väga sarnase koostise ja hinnaga. Sarnased kaubad pannakse Teie ostukorvi vaid sel juhul, kui tellimuse komplekteerimisel ei ole Teie valitud toodet või Teile vajalikku kogust.

Näide
Tellisite 1 kilogrammi porgandeid hinnaga 0,46 €/kg (1,59 EUR/kg). Teie tellimuse komplekteerimisel märgati, et kaupluses on konkreetne köögivili otsas ning seda saab asendada 1 kilogrammi porganditega, mille hind on 0,37 €/kg (1,28 EUR/kg). Loomulikult peate sel juhul porgandite eest tasuma vähem.

Sarnaseid tooteid valides üritame alati valida kvaliteetse ja värske toote.

Mida teha, kui valitud sarnased tooted mulle ei sobinud?

Kui valitud sarnane toode Teile ei sobinud või ei meeldinud, saate selle tellimuse kohale toimetanud kullerile tagasi anda ja me tagastame raha 7 tööpäeva jooksul kontole, mida Te kauba eest maksmisel kasutasite. 

Kuidas tellida sarnaste toodete valimise teenust?

Kui Teie tellitud toodet kaupluses ei ole ja soovite alati sarnaseid tooteid saada, palume BARBORA e-kaupluse alajaotuses „Minu andmed“ märkida linnuke punkti „Kasuta asendustooteid kõigis minu ostukorvides“ juurde. Kui Te ei soovi sarnaseid tooteid saada, eemaldage linnuke selle punkti juurest.

Kuidas saab sarnaste toodete valimise teenusest loobuda?

Kui Teie tellitud toodet kaupluses ei ole ja Te ei soovi sarnaseid tooteid saada, palume BARBORA e-kaupluse alajaotuses „Minu andmed“ eemaldada linnuke punkti „Kasuta asendustooteid kõigis minu ostukorvides“ juurest. Kui Teie tellitud toodet kaupluses ei ole ja soovite alati sarnaseid tooteid saada, pange linnuke selle punkti juurde tagasi.

 

 

Kui soovite saada sarnaseid tooteid vaid sel korral, siis avage oma ostukorv ja märkige linnuke „Sarnane“ juurde või valige vaid need tooted, mille asemel olete nõus sarnaseid tooteid saama.