Ajakiri Kodukiri

Ajakiri Kodukiri

€5.49
€5.49/tk
Kirjeldus
Kodukiri on koduteemaline ajakiri, mis innustab oma lugejaid kodukaunistamisel loovusele, maitsekusele ja keskkonnasäästlikkusele. Kodukirja kandvad teemad on sisustus, remont, renoveerimine, aiandus, köök ja käsitöö. Ajakiri pakub lugejale nii inspireerivaid ideid kui ka praktilisi nõuandeid nende teostamiseks, samuti aitab sisustus- ja kodukaupade valikul.
Lisainfo
Igas numbris tutvustame vähemalt kaht kaunist Eesti kodu ja üht aeda ning räägime koduomanikega nende loomisest. Kodukirjas on kindel koht ka muu maailma disaini ning uusi trende tutvustavatel artiklitel. Samuti tõstame ajakirjas esile nutikaid ja inspireerivaid sisustuslahendusi, mis on käepärased, hinnalt soodsad ja innustavad järgima. Pakume lihtsaid nippe ja praktilisi soovitusi, kuidas kodule värsket ilmet ja isikupära anda. Jätkame ilusate Eesti aedade külastamist ja pakume ajakirja aiaosas väärt nõu aia rajamiseks ja hooldamiseks, samuti tutvustame põnevaid taimi. Kodukirja käsitöö osas on rõhk hõlpsalt teostatavatel lahendustel. Kodukirjast leiad ka mahuka meisterdamise- ja köögirubriigi.

Muu info

Päritoluriik:
Eesti
Tarnija kontaktid:
Lehepunkt OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.