Antistaatik YPLON 300 ml

Antistaatik YPLON 300 ml

€2.55
€8.50/l
Kirjeldus
Kasutatakse mööbli ja kõikide kaasaegsete pindade tolmupühkimiseks.
Lisainfo
Eriti tuleohtlik. Ohutu kasutamise tagamiseks tutvuda enne käitlemist kasutusjuhendiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Rõhu all olev: mitte hoida päikese käes ja temperatuuril üle 50 kraadi. Keelatud purustada ja põletada ka peale kasutamist. Tühjendamine lahtisesse tulle või hõõguvasse ainesse keelatud. Hoida eemal süttimisallikast-mitte suitsetada! Vältida gaasi sissehingamist. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Käidelda hästiventileeritavas kohas.
Koostisosad
>30% alifaatseid hüdrokarboone, <5% anioonseid pindaktiivseid aineid, samuti: parfüümid, heksüül-tsinnamaal, bensüül-salitsülaat.
Kasutusjuhend
Pihustada ca 30 cm kauguselt. Ei jäta plekke.

Muu info

Päritoluriik:
Prantsusmaa
Netokogus (g/ml):
300
Kaubamärk:
YPLON
Tarnija kontaktid:
Prestige Baltic&Co SIA
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.