Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Ostlete kiiremini ja mugavamalt, kui laete alla uusima Google Chrome või Mozilla Firefox versiooni.
  1. Pealeht
  2. Joogid
  3. Karastusjoogid
  4. Energiajoogid
Energiajook MONSTER Pacific Punch 500ml

Energiajook MONSTER Pacific Punch 500ml

Kirjeldus
Karboniseeritud puuviljamahla energiajook koos tauriini, kofeiini, L-karnitiini, inositooli ja B-rühma vitamiinidega ning suhkru ja magusainega.
Lisainfo
Kõrge kofeiinisisaldus. Ei ole soovitatav lastele, rasedatele ega rinnaga toitvatele naistele
Koostisosad
Karboniseeritud vesi, suhkur, puuviljamahl kontsentraadist (6%) (apelsin, õun, vaarikas, kirss, guajaav, ananass, granadill), glükoosisiirup, tauriin (0,4%), hape (sidrunhape), maltodekstriin, lõhna- ja maitseained, happesuse regulaator (naatriumtsitraadid), säilitusained (kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat), kofeiin (0,03%), stabilisaatorid (kummiaraabik, kampoli glütseroolestrid), magusaine (sukraloos), vitamiinid: niatsiin B3, B6, riboflaviin B2, B12; L-karnitiin L-tartraat (0,004%), sool, inositool (0,002%), toiduvärvid (E 129, E 133).
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Toiteväärtus (100 g/ml)

Energiat 192,50 kJ / 46,00 Kcal
Rasvad 0,00 g
millest küllastunud rasvhappeid 0,00 g
Süsivesikud 12,00 g
millest suhkruid 11,00 g
Valgud 0,00 g
Sool 0,04 g

Soovituslik ööpäevane norm

  • Energiat 46 Kcal
    192,5 kJ
    2,3%
  • Rasvad 0 g
    0%
  • millest küllastunud rasvhappeid 0 g
    0%
  • Süsivesikud 12 g
    4,6%
  • millest suhkruid 11 g
    12,2%
  • Valgud 0 g
    0%
  • Sool 0,04 g
    1,7%

Muu info

Päritoluriik:
Tšehhi
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
MONSTER
Tarnija kontaktid:
Coca-Cola HBC Eesti AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.