Hambahari ELMEX Junior 6-12a

Hambahari ELMEX Junior 6-12a

€5.49
€5.49/tk
Kirjeldus
"elmex Juunior hambahari lastele vanuses 6–12 aastat. Väikese pea ja X-harjastega hambahari uute jäävhammaste põhjalikuks pesemiseks. Väike hambaharjapea, mis võimaldab puhastada ka raskesti ligipääsetavad uued purihambad. Pikemad X-harjased, et puhastada põhjalikult ja sügavalt hambavahed, kuhu kaaries tavaliselt tekib. Pehmed ümarad harjased väldivad igemeärritust. Ergonoomiline käepide tagab kontrollitud ja turvalise liikumise."
Kasutusjuhend
Harjata hambaid korralikult vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti juhistele. Kuni kuueaastaste laste puhul puhastada hambad täiskasvanu juhendamisel, et vältida hambapasta allaneelamist.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA

Muu info

Päritoluriik:
Šveits
Kaubamärk:
ELMEX
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.