Hambapasta COLGATE Cavity Protect. 50ml

Hambapasta COLGATE Cavity Protect. 50ml

€0.99
€19.80/l
Kirjeldus
Oma võiduka naeratuse säilitamiseks kaitske hambaid hambaaukude eest. Hambapasta Colgate® Cavity Protection sisaldab fluoriidi, mis aitab kliiniliselt tõestatult ennetada hambaaukude tekkimist ja hambajuurte paljastumist. Vedel kaltsiumisisaldusega koostis aitab tugevdada hambaid ja parandada nõrku kohti enne aukude tekkimist.
Lisainfo
Ei ole soovitav alla 7-aastastele lastele.
Koostisosad
Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Tetrasodium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride. Contains: Sodium Monofluorophosphate & Sodium Fluoride Total Fluoride content: 1450 ppm
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna.

Muu info

Päritoluriik:
Hiina
Netokogus (g/ml):
50
Kaubamärk:
COLGATE
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.