Hambapasta ELMEX Junior,75ml

Hambapasta ELMEX Junior,75ml

€5.49
€73.20/l
Kirjeldus
"Hambapasta lastele vanuses 6-12 aastat. Tõhustab uute jäävhammaste remineraliseerimisprotsessi, hoiab uued jäävhambad terved ja tagab uute jäävhammaste pikaajalise kaitse kaariese eest. Kuueaastastele ja noorematele lastele: võtta herneterasuurune kogus ja puhastada hambaid täiskasvanu juhendamisel, et alla neelataks võimalikult vähe pastat. Kui laps saab fluoriide ka muudest allikatest, konsulteerida hambaarsti või arstiga."
Koostisosad
Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Saccharin, Limonene. Contains: Olaflur Total Fluoride content: 1400 ppm
Kasutusjuhend
Harjata hambaid korralikult vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti juhistele. Kuni kuueaastastele lastele võtta herneterasuurune kogus hambapastat ning puhastada hambad täiskasvanu juhendamisel, et vältida allaneelamist. Fluoriidide saamisel muudest allikatest konsulteerida hambaarsti või arstiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
75
Kaubamärk:
ELMEX
Tarnija kontaktid:
Jungent Estonia OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.