Juukselakk SYOSS Volume Lift 300ml

€3.79
€6.39
€12.63/l
Kampaania kehtib kuni 2023-02-06 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Syoss – professionaalne teostus. Syoss koos salon controlsusteemiga, valjatootatud ja testitud juuksurite poolt, tagab suureparase tasakaalu pusivuse ja elastsuse vahel, et viimistlustulemus oleks kauapusiv ja kindel. Salongkaunite juuste heaks. Volume lift juukselakk. Ekstratugev pusivus. • 48H pusivus, maksimaalne lopsakus ja tugevus voluumikatele juuksestiilidele • mittekleepuv, lihtne valja kammida & aitab kaitsta juukseid uv-kiirguse eest. Syoss stilist soovitab: kasuta toodet kuivadel juustel. Pihusta juustele 30 cm kauguselt luhikeste puhangutena. Uksikute juuksesalkude viimistlemiseks: pihusta lakki tervele juuksesalgule, juurtest otsteni ja sati see koheselt soovitud vormi.
Lisainfo
Ettevaatust. Mahuti on rohu all: kuumenemisel voib lohkeda. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sademetest, leekidest ja muudest suuteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse voi muusse suuteallikasse. Mitte purustada ega poletada isegi parast kasutamist. Hoida paikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril ule 50 °C. Hoida lastele kattesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Kasutada hasti ventileeritud kohtades. Mitte pihustada silma. Enne kasutamist raputa hoolikalt.
Koostisosad
Dimethyl ether, alcohol denat, aqua, octylacrylamide/acrylates/butylaminoethyl methacrylate copolymer, aminomethyl propanol, parfum, linalool, limonene, benzyl alcohol, citronellol, geraniol
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
300
Kaubamärk:
SYOSS
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.