Kanalisats.torude puhastaja TIRET 500ml

Kanalisats.torude puhastaja TIRET 500ml

€4.49
€8.98/l
Kirjeldus
Geel ummistuste likvideerimiseks torudes. Eemaldab väga tugevad ummistusted paremini ja kiiremini kui traditsioonilised meetodid ja vahendid. Geeli tihe konsistents võimaldab tootel paremini sügavale torusse tungida, isegi kui kraanikausis vett ei ole. Tapab bakterid ja eemaldab ebameeldivad lõhnad. Sobib ideaalselt ja on ohutu kõikidele metall- ja plasttorudele.
Koostisosad
100 g toote kohta sisaldab toimeainena 4,5 g naatriumhüpokloritit. Alla 5% klooripõhised pleegitusained, mitteioonsed pindaktiivsed ained, desinfektsioonivahend.
Kasutusjuhend
Valage geel ettevaatlikult kanalisatsioonitoru avausse või tugeva ummistuse korral otse vette. 1 pudel on arvestatud 1-2 kasutuskorraks. Jätke 15 minutiks seisma. Tugevate ummistuste korral jätke seisma tunduvalt pikemaks ajaks. Uhage vahend hoolikalt kuuma veega minema. Soovitatakse kasutada regulaarselt ummistustevastaseks profülaktikaks (minimaalne kogus 1/2 pudelit).
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Kaubamärk:
TIRED
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.