Kapslid FAIRY Platinum Lemon 40tk

Kapslid FAIRY Platinum Lemon 40tk

€20.39
€0.51/tk
Kirjeldus
Fairy Platinum All in One nõudepesumasina tabletid pesevad nõud esimese korraga ning tulevad toime ka kõige raskemate ülesannetega, muutes sinu nõud säravalt puhtaks. Fairy Platinumil on puhastusjõud, mis annab sulle enesekindluse valmistada mistahes toitu, teades, et see puhastab rasvast isegi masina rasvase filtri ning jätab nõud ja nõudepesumasina säravalt puhtaks. Fairy ühendab vedeliku ja pulbri üheks võimsaks kapsliks. Selle ülilahustuv kott lahustub kiiresti nii, et see hakkab töö lõpetamiseks kiirelt puhastama. Ja neid on nii lihtne kasutada! Lahtipakkimine pole vajalik, pane need lihtsalt nõudepesumasina pesuaine dosaatorisse.
Koostisosad
5-15%% hapnikupõhised pleegitusained; 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained; fosfonaadid; <5% polükarboksülaadid; ensüümid; lõhnaained, Citronellol, Limonene, Linalool

Muu info

Päritoluriik:
Belgia
Kaubamärk:
FAIRY
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.