Kapslid FAIRY Platinum+ Quick wash 45tk

Kapslid FAIRY Platinum+ Quick wash 45tk

€26.99
€0.60/tk
Kirjeldus
Fairy Platinum Plus All in One’i nõudepesumasina tablettide kasutamise järel näevad nõud välja nagu uued, tabletid tagavad sulle Fairy parima puhastustulemuse ja aitavad nõudelt kõrvaldada isegi aja jooksul tekkinud tuhmi tooni ja taastada nende esialgse sära. Fairy Platinum Plus tagab suurepärase puhastuse, eemaldades raskesti eemaldatavad toidujäätmete isegi lühikese pesutsükli korral ja kõrge kasutusintensiivsuse tingimustes. Seega, kui aega napib, siis ei ole see probleem. Lülita sisse lühike tsükkel. Fairy ühendab vedeliku ja pulbri üheks võimsaks kapsliks. Selle ülilahustuv kott lahustub kiiresti ja toimib hästi lühikeste pesutsüklite korral, kuna see hakkab töö lõpuleviimiseks kiirelt puhastama. Ja neid on nii lihtne kasutada! Lahtipakkimine pole vajalik, pane need lihtsalt nõudepesumasina pesuaine dosaatorisse. Lülita sisse lühike tsükkel* ja säästa aega, energiat ja vett võrreldes tavalise normaaltsükliga!
Koostisosad
15-30% hapnikupõhised pleegitusained; 5-15% mitteioonsed pindaktiivsed ained; <5% fosfonaadid, polükarboksülaadid; ensüümid; lõhnaained

Muu info

Päritoluriik:
Belgia
Kaubamärk:
FAIRY
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.