Kassieine PERFECT FIT lõhe-porgand 4x85g - 1
Kassieine PERFECT FIT lõhe-porgand 4x85g - 2
Kassieine PERFECT FIT lõhe-porgand 4x85g - 3

Kassieine PERFECT FIT lõhe-porgand 4x85g

€3.59
€10.56/kg
Kirjeldus
Märgtoit, mis on spetsiaalselt välja töötatud koostöös veterinaaride ja toitumisteadlastega kasside vajadusi arvesse võttes. Perfect Fit toidud sisaldab teie kassi jaoks täpselt õiges vahekorras toitaineid, lisaks on sel vastupandamatu maitse. See on valmistatud üksnes esmaklassilistest koostisosadest, ei sisalda kunstlikke värv- ega säilitusaineid.
Lisainfo
Vältimaks lämbumisohtu, hoidke tootepakendid imikutele, lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas.
Kasutusjuhend
Söötmisviis: 4 kg kaaluv kass vajab päevas 2 ½ kotikest. Soovitame loomale sööta 1½ kotikest Perfect Fit märgtoitu ja 15 g Perfect Fit kuivtoitu. Toidu kogust tuleks kohandada vastavalt kassi aktiivsuse tasemele ja seisundile. Ärge unustage varustada oma lemmiklooma pideva joogiveega.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, avatuna hoida külmkapis. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Hispaania
Netokogus (g/ml):
340
Kaubamärk:
PERFECT FIT
Tarnija kontaktid:
Mars Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.