Kassiliiv Dr.STERN kvartsteemandid 1.8kg

Kassiliiv Dr.STERN kvartsteemandid 1.8kg

€8.79
€4.88/kg
Kirjeldus
Dr.Sterni kvartsliivad on kõige populaarsemad ja armastatumad kassiliivad Eestis! Sarnanevad Dr. Sterni kvartspärlitega, kuid oma ebakorrapärase kuju tõttu ei pääse nad nii hõlpsalt ruumis laiali veerema. Puna-valge värvusega. Dr. Sterni kassiliivad on kõige tihedamad liivad Eestis. Kvartsteemandid imavad hetkega uriini ja kaotavad lõhna. Kuna vedelik imetakse terakeste sisse, puudub bakterite kasvuks vajalik pinnas ning ka kassitualett on püsivalt kuiv. Samuti näete valgel allapanul juba varases staadiumis kassi võimalikke terviseprobleeme (veri uriinis) ning saate kiiresti pöörduda loomaarsti poole. 3 kg kassiliivast jätkub 7-8 nädalaks. See on tunduvalt odavam, kuna paakuvat kassiliiva kuluks Teil sama ajaga 25 kg ning mittepaakuvat 35 kg. Te ei pea enam igal nädalal tassima raskeid liivakotte. 15-liitrisest liivast jätkub ühele kassile ca 40 nädalaks. 15-liitrisel pakendil on tugev sang, mis muudab liiva transportimise eriti mugavaks.
Koostisosad
Koostis: kvartsliiv, vesi, oksüdeerija.
Kasutusjuhend
Vala pakendi sisu kassi tualetti. Hoolda korrapäraselt, eemaldades klombistunud uriin ja ekskermendid. Lisa sobiv kogus liiva kassitualetti.
Tootja kontaktid
MEIGO CHEMICAL CO
Säilitamistingimused
Hoida kuivas kohas.

Muu info

Päritoluriik:
Hiina
Netokogus (g/ml):
1800
Kaubamärk:
DR STERN
Tarnija kontaktid:
AbeStock AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.