Katlakivieemald. pesumasin.YPLON,950 g - 1
Katlakivieemald. pesumasin.YPLON,950 g - 2

Katlakivieemald. pesumasin.YPLON,950 g

€3.49
€3.67/kg
Kirjeldus
Yplon katlakivivastane pulber kaitseb pesumasinat ja pehmendab pesu. Asetada pulber koos pesupulbriga pesumasina sahtlisse või otse trumlisse. Mitte panna vahendit pesuloputusvahendi - või eelpesusahtlisse. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Pärast käitlemist pesta hoolega käed.
Lisainfo
Sisaldab sodium silicate laureth-10. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab raskeid silmakahjustusi. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Enne kasutamist tutvuda etiketil oleva infoga. Pärast kasutamist pesta hoolega käed. Kanda kaitseprille. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel üks kord.
Koostisosad
<5% anioonseid pindaktiivseid aineid, polükarboksülaate, fosfaate, optilisi valgendajaid.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
950
Kaubamärk:
YPLON
Tarnija kontaktid:
Prestige Baltic&Co SIA
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.