Kiisueine FRISKIES lõhega 4x85g

Kiisueine FRISKIES lõhega 4x85g

€1.75
€5.15/kg
Kirjeldus
Kassid armastavad üle kõige õues viibida. Neid huvitavad vaated ja helid ning nad otsivad alati uusi seiklusi, milles ka käpp olla. Sinu kass on täieõiguslik pereliige, kes toob endaga palju õnne ja rõõmu. Seepärast on oluline, et söödaksid kassi kvaliteetse kassitoiduga, mis on maitsev ja toidab tema avastamisrõõmu. Purina® eksperdid lõid Friskies®-e kiisueined täiskasvanud ja steriliseeritud/kastreeritud kassidele. Need sisaldavad maitsvaid ja kvaliteetseid tükke kastmes, mis on hoolikalt valmistatud, et anda su väiksele avastajale kõike, mida ta vajab. Ei ole lisatud kunstlikke värvaineid, maitseaineid või säilitusaineid Friskies® on pakkunud kassidele maitsvat ja tervislikku toitu aastakümneid. Suur au ja vastutus on täita miljoneid toidukausse. See on meie teha, et imemaitsev Friskies® pakuks kõikidele kassidele neile vajalikke toitaineid ning oleks tervislik... Seetõttu on Friskies® retseptid tehtud ilma kunstlike värvainete, maitseainete või säilitusaineteta. Seega saad neid jätkuvalt toita sama maitsva toiduga, mida nad armastavad ning olla selle üle uhke. Koos Friskies®-ega algab maailma avastamine õige ja maitsva toiduga, et hoida sinu kassi terve ja õnnelikuna: • 100% täisväärtuslik ja tasakaalustatud toit, mis on valmistatud valitud kvaliteetsetest koostisosadest • Tooted, mis maitsevad suurepäraselt • Tooted on samuti sobilikud steriliseeritud/kastreeritud kassidele Friskies® tagab sinu julgele avastajale kõik vajalikud toitained ja suurepärase maitse, mida ta armastab, et toita tema avastusretki ja aidata tal olla terve ning õnnelik..
Koostisosad
Liha ja loomne kõrvalsaadus, teravili, KALA ja kalasaadus (millest lõhet 4%), mineraalained, suhkrud. FRISKIES tuunikalaga kastmes. Koostis: liha ja loomne kõrvalsaadus, teravili, KALA ja kalasaadus (millest TUUNIKALA 4%), mineraalained, suhkrud. FRISKIES tursaga kastmes. Koostis: liha ja loomne kõrvalsaadus, teravili, KALA ja kalasaadus (millest tursk 4%), mineraalained, suhkrud. FRISKIES sardiiniga kastmes. Koostis: liha ja loomne kõrvalsaadus, teravili, KALA ja kalasaadus (millest sardiini 4%), mineraalained, suhkrud. Lisaained: Lisatoitained: IU/kg: Vit A: 570; Vit D3: 87; mg/kg: tauriin: 358; raud(II)sulfaat monohüdraat: (Fe: 6.5); veevaba kaltsiumjodaat: (I: 0.16); vask(II)sulfaat pentahüdraat: (Cu: 0.57); mangaansulfaat monohüdraat: (Mn: 1.2); tsinksulfaat monohüdraat: (Zn: 11). Maitseained. Analüütilised koostisosad: niiskus: 84%, proteiin: 6,5%, rasvasisaldus: 2,5%, toortuhk: 2,1%, toorkiudained: 0,07%.
Kasutusjuhend
Friskies® retseptid on ilma kunstlike värvainete, maitseainete või säilitusaineteta. Seega saad neid jätkuvalt toita sama maitsva toiduga, mida nad armastavad ning olla selle üle uhke. Koos Friskies®-ega algab maailma avastamine õige ja maitsva toiduga, et hoida sinu kassi terve ja õnnelikuna: • 100% täisväärtuslik ja tasakaalustatud toit, mis on valmistatud valitud kvaliteetsetest koostisosadest • Tooted, mis maitsevad suurepäraselt • Tooted on samuti sobilikud steriliseeritud/kastreeritud kassidele Friskies® tagab sinu julgele avastajale kõik vajalikud toitained ja suurepärase maitse, mida ta armastab, et toita tema avastusretki ja aidata tal olla terve ning õnnelik..
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, avatuna hoida külmkapis. Allesjäänud toitu säilitage külmikus kuni 2 päeva. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
340
Kaubamärk:
PURINA FRISKIES
Tarnija kontaktid:
Nestle Baltics, UAB
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.