Kiisueine linnulihavalik SHEBA 6*50g - 1
Kiisueine linnulihavalik SHEBA 6*50g - 2
Kiisueine linnulihavalik SHEBA 6*50g - 3

Kiisueine linnulihavalik SHEBA 6*50g

€2.99
€9.97/kg
Kirjeldus
Sheba on välja töötanud erilise valiku loomatoitu, mis koosneb ülimaitsvatest roogadest, et kassi toitmine oleks iga kord puhas rõõm. Tõeliselt kvaliteetne toit täiskasvanud kassile sisaldab kõiki teie kaslasest sõbrale vajalikke toitaineid. Märgtoit sisaldab õrnalt küpsetatud hõrgu maitsega liha, mida kassid jumaldavad. Kvaliteetsed kassitoidud ilma kunstlike värv- ja säilitusaineteta
Koostisosad
Kanalihaga: liha ja loomsed kõrvalsaadused (s.h 4% kanaliha), teravili, mineraalained. Linnulihaga: liha ja loomsed kõrvalsaadused (s.h 4% linnuliha), teravili, mineraalained. Kalkunilihaga: liha ja loomsed kõrvalsaadused (s.h 4% kalkuniliha), teravili, mineraalained. Analüütilised koostisosad (%): toorproteiin 8,5 / toorrasv 4,5 / toortuhk 1,9 / toorkiud 0,3 / niiskus 83. Lisandid kg kohta: veevaba kaltsiumiodaat 0,32 mg, vask(II)sulfaat, pentahüdraat 4,9 mg, raudsulfaat, monohüdraat 33 mg, mangaan(II)sulfaat, monohüdraat 6,3 mg, tsinksulfaat, monohüdraat 44 mg.
Kasutusjuhend
Soovitame pakkuda segu, mis koosneb täisväärtuslikust märgtoidust SHEBA® ja kuivtoidust. 4kg kaaluv kass vajab keskmiselt 3 kiisueinet või 2 kiisueinet + 20 g kuivtoitu päevas. Kohandage pakutava toidu kogust kassi aktiivsusest ja keha füüsilisest seisundist lähtuvalt. Andke aega uue toiduga harjumiseks, kohandage koguseid ja jagage need toidukordadeks vastavalt lemmiklooma vajadustele. Pakkuge värsket joogivett. Serveerige toitu toatemperatuuril.
Tootja kontaktid
MARS
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, avatuna hoida külmkapis. Allesjäänud toitu säilitage külmikus kuni 2 päeva. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Leedu
Netokogus (g/ml):
300
Kaubamärk:
SHEBA
Tarnija kontaktid:
Mars Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.