Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Ostlete kiiremini ja mugavamalt, kui laete alla uusima Google Chrome või Mozilla Firefox versiooni.
  1. Pealeht
  2. Liha, kala, valmistoit
  3. Kulinaaria
  4. Salatid
+1
Päev
Kitsejuustusalat maasikatega 250g

Kitsejuustusalat maasikatega 250g

Koostisosad
kitsepiima hallitusJUUST 20% (pastöriseeritud kitsePIIM, sool, laap, juuretis), maasikad 20%, MAAPÄHKLIkaste (rapsiõli, röstitud MAAPÄHKEL 20%, SOJAkaste (suhkur, sojakaste (vesi, SOJA, sool, NISU), vesi, melass, sool, toiduvärv karamell E150a, säilitusaine E202, lõhna- ja maitseained), kurk, KREEKA PÄHKLID, spinat, rukola, maasikamaitseline palsamikreem (sis SULFITEID) (viinamarjamahl, palsamiäädikas Aceto Balsamico di Modena I.G.P. 39% (veiniäädikas, kontsentreeritud viinamarjamahl, toiduvärv E150d), veiniäädikas, glükoosi- ja fruktoosisiirup (NISUst), modifitseeritud maisitärklis, looduslik maasika lõhna- ja maitseaine)
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 2°C kuni 6°C.

Toiteväärtus (100 g/ml)

Energiat 1184,00 kJ / 282,00 Kcal
Rasvad 24,88 g
millest küllastunud rasvhappeid 5,24 g
Süsivesikud 10,10 g
millest suhkruid 7,88 g
Valgud 7,34 g
Sool 0,37 g

Soovituslik ööpäevane norm

  • Energiat 282 Kcal
    1184 kJ
    14,1%
  • Rasvad 24,88 g
    35,5%
  • millest küllastunud rasvhappeid 5,24 g
    26,2%
  • Süsivesikud 10,1 g
    3,9%
  • millest suhkruid 7,88 g
    8,8%
  • Valgud 7,34 g
    14,7%
  • Sool 0,37 g
    15,4%

Muu info

Päritoluriik:
Eesti
Kaubamärk:
MEISTRITE KVALITEET
Tarnija kontaktid:
MAXIMA Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.