Kondoomid DUREX Invisible XL 10tk

Kondoomid DUREX Invisible XL 10tk

€10.99
€13.75
€1.10/tk
Kampaania kehtib kuni 2023-12-18 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Suurem kui tavalised Durex kondoomid. Siidine silikoonlibesti. Keegi ei tunne ennast mugavalt, kui kanda asju, mis on liiga väiksed, ja täiuslik sobivus on eriti tähtis, kui me räägime kondoomidest - tegelikult võib teile sobiva kondoomi leidmine teie naudingut ja meelerahu suuresti mõjutada.
Lisainfo
● Pidage meeles, et ükski rasestumisvastane meetod ei tööta 100% raseduse, HIV-i või sugulisel teel levivate nakkuste vastu. ● Hea on olla asjadega kursis, nii et lugege kaasasolevat teavet, eriti kui kasutate kondoome anaal- või oraalseksiks.
Kasutusjuhend
● Pakendis: 10 kondoomi. ● Enne kondoomi kasutamist kontrollige kondoomi ümbrisel olevat aegumiskuupäeva. Kui üksik pakend on kahjustatud, visake see kondoom ära ja kasutage uut kahjustamata pakendist. Paigaldage kondoom peenisele enne, kui see puudutab teist isikut. See aitab vältida rasedust ja sugulisel teel levivatesse haigustesse nakatumist.
Säilitamistingimused
Hoida jahedas kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Hiina
Kaubamärk:
Durex
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.