Kons.koerasööt OPTIMA kanalihaga 1250g

Kons.koerasööt OPTIMA kanalihaga 1250g

€1.49
€1.19/kg
Kirjeldus
Konserveeritud täissööt igast tõust täiskasvanud koertele linnulihatükikestega kastmes.
Koostisosad
Liha ja loomsed kõrvalsaadused (sh 4% linnuliha), teravili, taimsed proteiiniekstraktid, mineraalained, suhkrud. Analüütilised koostisosad: toorvalk – 7%, toorrasv – 5%, toortuhk – 3,2%, toorkiud – 0,3%, niiskus – 81%.
Kasutusjuhend
Koera vajadused võivad erineda antud soovituslikest kogustest sõltuvalt aktiivsusest, tõust ja vanusest. Seetõttu võite korrigeerida toidu kogust, et hoida koera heas vormis. Enamikel koertel kulub uue dieediga harjumiseks natuke aega. Värske joogivesi peab alati saadaval olema. Serveerida toatemperatuuril.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, avatuna hoida külmkapis ja tarvitada ära 48 tunni jooksul, kuid mitte üle säilivustähtaja. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
1250
Kaubamärk:
OPTIMA
Tarnija kontaktid:
Mispol S.A.
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.