Konstr. LEGO Talutrakt. ja loom. Turvak.

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Tutvusta väikelastele lõbusat traktorisõitu ja loomade eest hoolitsemist ning mängi nendega kujutlusvõimet arendavaid mänge LEGO® DUPLO® Town Talutraktor ja loomade hoiukodu (10950) komplektiga. Mitmekülgne traktoriga mängukomplekt annab lõputuid võimalusi loominguliseks ja arendavaks mängimiseks.
Lisainfo
Komplektis on järelkäruga traktor, kaks lammast ning põllumehe ja lapse figuurid, mida lapsed saavad mugavalt kätte võtta ja mängimiseks kasutada. Lisaks leiab komplektist kokkupandava puu, talutööriistad ja realistliku tekstuuriga heinapalli.

Muu info

Kaubamärk:
LEGO®
Tarnija kontaktid:
LEGO System A/S Latvijas filiale Ba
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.