Kuiv koerasööt DARLING linnul.+aedv.10kg

Kuiv koerasööt DARLING linnul.+aedv.10kg

€18.99
€1.90/kg
Kirjeldus
Darling on täisväärtuslik toit täiskasvanud koertele, sellel on suurepärane maitse tänu hoolikalt valitud koostisosadele, vitamiinid ja mineraalained, mis varustavad keha vajalike toitainetega ning oomega-3 rasvhapped särava ja terve kasuka heaks. Ja sellele ei ole lisatud kunstlikke värvaineid. Darling - armastusega valmistatud
Lisainfo
Täissööt täiskasvanud koertele
Koostisosad
Teraviljad, liha ja loomsed saadused (8%*), taimse päritoluga saadused (kuivatatud peedi viljaliha 2.5%), õlid ja rasvad, aedviljaproteiini ekstraktid, mineraalid ja aedviljad (0.08% kuivatatud aedvilju, võrdne 0.5% aedviljadega) * võrdne 16% rehüdreeritud liha ja loomsete saadustega, min. 4% linnulihaga.
Kasutusjuhend
Puhas värske vesi peab alati olema saadaval. Soovituslikud päevased toidukogused kohandada vastavalt ilmastikutingimustele, looma aktiivsustasemele ja füüsilisele vormile.
Tootja kontaktid
UAB Nestle Baltics, Lõõtsa 8A, 11415 Tallinn
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 14°C kuni 24°C.

Muu info

Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
10000
Kaubamärk:
DARLING
Tarnija kontaktid:
Nestle Baltics UAB
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.