Laste hambapasta ELMEX 0-6.a. 50ml

Laste hambapasta ELMEX 0-6.a. 50ml

€3.99
€79.80/l
Kirjeldus
Hambapasta lastele vanuses 0-6 aastat. Aitab ennetada kaariese teket piimahammastel, hoiab need terved ja soodustab õigete suuhügieeniharjumuste tekkimist varases eas. Aminofluoriid on spetsiaalne koostisaine tõhusaks kaariese vastu. Fluoriidisisaldusega hambapasta.
Koostisosad
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Saccharin. Contains: Olaflur Total Fluoride content: 1000 ppm
Kasutusjuhend
Kasutusjuhised: Harjata hambaid korralikult vähemalt kaks korda päevas või vastavalt hambaarsti juhistele. Kuni kuueaastastele lastele võtta herneterasuurune kogus hambapastat ning puhastada hambad täiskasvanu juhendamisel, et vältida allaneelamist. Fluoriidide saamisel muudest allikatest konsulteerida hambaarsti või arstiga.
Tootja kontaktid
Colgate-Palmolive SIA

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
50
Kaubamärk:
ELMEX
Tarnija kontaktid:
Jungent
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.