Lehtpesupulber DR.BECKMANN Color 25tk

Lehtpesupulber DR.BECKMANN Color 25tk

€9.29
€0.37/tk
Kirjeldus
MAGIC LEAVES sulgkerged pesupesemisvahendi lehed muudavad pesemise teie jaoks lihtsamaks kui kunagi varem. Postkaardi mõõtmetes pesuvahendilehed on optimaalselt doseeritud ja ülimalt lihtsad kasutada, tugeva pesuvõimega Ilma säilitusaineteta Kliimaneutraalne Loomsete koostisosadeta (vegan) Ei mingit üleannustamist - 1 leht pesukoguse kohta Koostises ei sisaldu mikroplasti ega vees lahustuvaid sünteetilisi polümeere
Lisainfo
Sisaldab DELTA DAMASCONE'i. Võib põhjustada allergilisi reaktsioone. Põhjustab nahaärritust. Põhjustab tõsiseid silmakahjustusi. Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Nahale sattumisel: pesta rohke veega. Silmasattumisel: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Võimalusel eemaldage kontaktläätsed. Jätkake loputamist. Pöörduge viivitamatult arsti poole.
Koostisosad
> 30% anioonseid pindaktiivseid aineid. Lõhnaained, bensüülsalitsülaat, linalool, ensüümid.
Kasutusjuhend
Pesumasinas: 1. Asetage leht otse tühja pesutrumlisse. 2. Lisage kuni 4,5 kg pesu ja käivitage soovitud pesuprogramm. Käsitsi pesemine: 1. Lahustage pool lehte 4 liitris soojas või külmas vees. 2. Lisage kuni 4,5 kg pesu ja peske käsitsi. 3. Loputage hoolikalt veega. Sobib kiirpesutsükliks. Efektiivne 20-60°C juures.

Muu info

Päritoluriik:
Hiina
Kaubamärk:
DR.BECKMANN
Tarnija kontaktid:
Ursus OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.