Lemmikloomade lõhna eemald.TRI-BIO 0.42L

Lemmikloomade lõhna eemald.TRI-BIO 0.42L

€4.49
€10.69/l
Kirjeldus
Lemmikloomade lõhna ja plekkide bioeemaldaja - kõrvaldab kohe ja täielikult kasside ja koerte uriini ning fekaalide ja muude ebameeldivate eritiste lõhnu vaipadelt, pehmelt mööblilt, puult, laminaadilt ning muudelt pindadelt. Soovitatud linnu- ja loomapuuride puhastamiseks ning aretusettevõtetes, loomakliinikutes ja -poodides kasutamiseks, ja kõikjalt mujalt, kus on probleeme ebameeldivate lõhnadega. Kõrvaldab ja likvideerib ebameeldivate lõhnade tekkeallikad, mitte ei varja neid. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud ökosertifikaadiga. Soovitame inimestele, kellel esineb astma või mõni allergia. Ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi lahuseid ega kloorvalgendajaid, ei sisalda GMO-sid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid. Neutraalse pH-ga, hüpoallergeenne, biolagunev. Ei ole testitud loomade peal.
Koostisosad
Probiootiline lahus sisaldab vett, mikroorganismide kultuure < 5% anioonseid pindaktiivseid aineid, < 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, < 5% lõhnaaineid: bensüülsalitsülaat, tsitronellool, liilia aldehüüd, linalool, bensisotiasolinooni/metüülisotiasolinooni.
Kasutusjuhend
Hõõruge harjaga ja kuivatage imava lapiga. Pesemiseks: lahjendage 50 ml vahendit ämbritäie veega.
Säilitamistingimused
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
USA
Kaubamärk:
TRI-BIO
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.