Looduslik nõudepesuvah. TRI-BIO 0.42L

Looduslik nõudepesuvah. TRI-BIO 0.42L

€2.39
€5.69/l
Kirjeldus
Looduslik ökoloogiline nõudepesuvahend, superkontsentraat. Ökoloogilise lahuse koostisse kuuluvad looduslikud taimsed ja mineraalsed toimeained ning B5-provitamiin, mis muudavad naha sametiselt pehmeks. Efektiivsuselt ei jää alla tuntud abrasiivsetele keemilistele pesuvahenditele. Lahustab kiiresti ja lihtsalt rasva ja eemaldab mustuse. Soovitatav tundliku nahaga inimestele; ei kuivata ega kahjusta nahka. Ei sisalda lõhna- ega värvaineid, sobib inimestele, kellel võib muidu tekkida allergilisi reaktsioone. Neutraalne pH, ei sisalda parabeene, on hüpoallergeenne ja biolagunev. Hinnatud ökosertifikaadiga.
Lisainfo
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole.
Koostisosad
Kookosõli ja suhkur, vesi, 5–15% anioonsed pindaktiivsed ained, 5–15% mitteioonsed pindaktiivsed ained, <5% amfoteersed pindaktiivsed ained, bensisotiasolinoon/metüülisotiasolinoon.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
USA
Netokogus (g/ml):
420
Kaubamärk:
TRI-BIO
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.