Mähkmed HUGGIES Elite Soft 1 3-5kg 84tk

Mähkmed HUGGIES Elite Soft 1 3-5kg 84tk

€15.99
€18.99
€0.19/tk
Kampaania kehtib kuni 2023-10-02 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Huggies® Extra Care - meie kõige pehmemad, imavamad ja hingavamad teipmähkmed, sama õrnad nagu ema kallistus! Väikeste padjakestega esiosa ja spetsiaalne struktuurne kaka tsoon tagaosas imavad väljaheite sekunditega luues kaitsva barjääri tundliku naha ja väljaheite vahele, et beebi nahk ei ärrituks. Lõhnatud, ülipehmed, poorsed materjalid lasevad nahal hingata ja püsida kuivana, pakkudes parimat kaitset Sinu beebi üliõrnale nahale. Dermatoloogiliselt testitud mähkmetel on pehme elastne värvel, mis aitab vältida punaste triipude teket. „Tagataskuke" ja kõrged ribad jalgade ümber pakuvad kaitset lekete eest. Teibiribad kinnituvad kogu värvli ulatuses, et saaksid mähkme sobitada beebi kehakujuga. Niiskusindikaator muudab mähkme märgudes värvi andes märku mil on aeg mähet vahetada. Neli ühes nahahooldus: pehme, imav, hingav, allergiohutu.
Lisainfo
Lämbumisohu vältimiseks hoidke plastkotti beebide ja laste käeulatusest väljas. Ärge jätke seda hälli, voodisse, lapsevankrisse ega mängukohta.
Kasutusjuhend
Ühekordseks kasutamiseks mõeldud teipmähkmed on varustatud korduvsuletavate teibiribadega, mida saab kinnitada kogu mähkme ulatuses. Kinnita mähe vastavalt beebi kehakujule. Peale kasutamist keera mähe rulli ja kinnita kinnitusribaga.

Muu info

Päritoluriik:
Tšehhi
Kaubamärk:
HUGGIES
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.