Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Ostlete kiiremini ja mugavamalt, kui laete alla uusima Google Chrome või Mozilla Firefox versiooni.
  1. Pealeht
  2. Piimatooted ja munad
  3. Võid ja margariinid
  4. Margariinid ja rasvasegud

Margariinid ja rasvasegud

Margariin DELMA Extra 39%, 450g

Margariin DELMA Extra 39%, 450g

Kirjeldus
Delma Extra margariini valmistamisel on kasutatud ainult parimaid koostisosasid. Margariin on kreemja tekstuuriga ja sobib võileibade valmistamiseks. Rasvasisaldus: 39%
Koostisosad
Vesi, taimsed õlid (rapsi, palmi, päevalille - muutuvas suhtes), sool (1,2 %), emulgaatorid (rasvhapete mono- ja diglütseriidid, letsitiinid), vitamiinid (A, D, E), lõhna- ja maitseained, happesuse regulaator (sidrunhape), toiduvärv (karoteenid). Rasvasisaldus: 39 %.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 2°C kuni 6°C.

Toiteväärtus (100 g/ml)

Energiat 1453,00 kJ / 347,00 Kcal
Rasvad 39,00 g
millest küllastunud rasvhappeid 10,00 g
Süsivesikud 0,00 g
millest suhkruid 0,00 g
Valgud 0,00 g
Sool 0,30 g

Soovituslik ööpäevane norm

  • Energiat 347 Kcal
    1453 kJ
    17,4%
  • Rasvad 39 g
    55,7%
  • millest küllastunud rasvhappeid 10 g
    50%
  • Süsivesikud 0 g
    0%
  • millest suhkruid 0 g
    0%
  • Valgud 0 g
    0%
  • Sool 0,3 g
    12,5%

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
450
Kaubamärk:
DELMA
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.