Mineraalvesi SAN PELLEGRINO 1L ,g-tud

Mineraalvesi SAN PELLEGRINO 1L ,g-tud

€1.59
€0.10 × Taara
€1.59/l
Kirjeldus
S.Pellegrino on naturaalne mineraalvesi, kuna on otsese kokkupuutes Itaalia Alpimäestiku mineraalsete kivimitega. Jõudes mäestikust allikasse vesi balansseerub ja rahuneb, säilitades nõrga looduliku gaasi. Rohkelt leidub vees nii kaltsiumi, kaaliumi ja magneesiumi. Juua on seda mõnus, kuna vesi on kerge, paraja soolasusega, karastav ja toniseeriv. S.Pellegrino sobib samuti laia veiniskaalaga ning on suurepärane kaaslane lihatoitude ja vürtsikate roogade kõrvale. S.Pellgrino pole lihtsalt vesi – esindab maailmas Itaalia elustiili: “Whatever language you speak, live in Italian”.
Koostisosad
Looduslik karboniseeritud mineraalvesi. Keemiline koostisosade loetelu (mg/L) kohta: sulfaat- 430; kaltsium- 174; kloriid- 52; magneesium- 51,4; soodium 33,3; strontsium- 2,8; kaalium- 2,2.
Tootja kontaktid
SANPELLEGRINO S.P.A
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Toiteväärtus (100 g/ml)

Sool 0,02 g

Muu info

Päritoluriik:
Itaalia
Netokogus (g/ml):
1000
Kaubamärk:
SAN PELLEGRINO
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.