När.pulk suur.koer.PEDIGREEDentaStix270g - 1
När.pulk suur.koer.PEDIGREEDentaStix270g - 2
När.pulk suur.koer.PEDIGREEDentaStix270g - 3

När.pulk suur.koer.PEDIGREEDentaStix270g

€1.79
€2.99
€6.63/kg
Kampaania kehtib kuni 2023-05-29 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Pedigree Dentastix on närimissuupiste üle 4 kuu vanustele suurtele, üle 25kg kaaluvatele, koertele. Igapäevane suuhoolds on sinu koera tervise ja heaolu seisukohast väga oluline. Paku oma koerale üks närimispulk iga päev – see aitab hoida tema hambad tervete ja tugevatena. Dentastix toodetel on unikaalne kuju ning aktiivsed koostisosad vähendavad hambakivi teket kuni 80%.
Koostisosad
Teravili, taimset päritolu kõrvalsaadused, liha ja loomsed kõrvalsaadused, mineraalained (s.h 2,4% pentanaatriumtriforfaat), taimsed valguekstraktid, õlid ja rasvad. Toorproteiin 9,5 g; toorrasv 2,6 g; toortuhk 6,1 g; toorkiud 2,4 g.
Kasutusjuhend
Suurt tõugu koerad, nt labrador, paku 1 närimispulk päevas. See närimismaius ei sobi alla 25 kg kaaluvatele koertele ega noortele alla 4 kuu vanustele kutsikatele. Värske joogivesi peab alati saadaval olema.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Tarbida 14 päeva jooksul peale avamist. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Ungari
Netokogus (g/ml):
270
Kaubamärk:
PEDIGREE
Tarnija kontaktid:
Mars Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.