Nõud.pes.geel SOMAT Gold  540ml 30pk - 1
Nõud.pes.geel SOMAT Gold  540ml 30pk - 2

Nõud.pes.geel SOMAT Gold 540ml 30pk

€11.49
€21.28/l
Kirjeldus
Uus Somat Gold Gel – meie parim Somati geel, milles kasutatakse sügavpuhastavat tehnoloogiat, mis tungib ka kõige tõrksamasse mustusse (näiteks pudrujäägid) ja aitab seda eemaldada. Ainulaadne kahe kambriga pudel võimaldab kasutada kahe tõhusa koostise kombinatsiooni, mis eemaldab põhjalikult rasva ja on tuntud oma sissekõrbenud mustuse vastase toime poolest.
Lisainfo
Võib tekitada allergilist reaktsiooni. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Arsti poole pöördudes võtta kaasa pakend või etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Koostisosad
"< 5 % mitteioonseid pindaktiivseid aineid, fosfonaadid, polükarboksülaadid, lõhnaaine, säilitusained (Phenoxyethanol, Benzisothiazolinone), ensüümid "
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Saksamaa
Netokogus (g/ml):
540
Kaubamärk:
SOMAT
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.