Nõudepes.kapsl.FINISH UltimateLemon 50tk

Nõudepes.kapsl.FINISH UltimateLemon 50tk

€33.99
€0.68/tk
Kirjeldus
Sidrunilõhnaga Quantum All in 1 nõudepesumasina tabletid, mis tagavad hiilgava puhtuse ja sära* uue tehnoloogiaga, mis tugevdab Finishi tablettide kolmekordset jõudu. Pulber eemaldab nõudelt isegi kuivanud mustuse, geel saab hakkama kõige püsivama rasvaga, Powerball annab täiusliku läike ning nõusid ei pea kunagi enne nõudepesumasinasse panemist eelpesma. Finish kaubamärgi nõudepesumasinale mõeldud tabletid kaitsevad nõudepesumasinat ka katlakivi eest. Käsitle oma nõusid ja nõudepesumasinat kvaliteetse sidrunilõhnalise pesuvahendiga!
Koostisosad
15% või rohkem, kuid alla 30% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, 5% või rohkem, kuid alla 15% hapnikupõhiseid pleegitusaineid, polükarboksülaate, fosfonaate, Sisaldab ka ensüüme (subtilisiin, amülaas), parfüüme (geraniool, limoneen)

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Kaubamärk:
FINISH
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.