Nõudepes.tabl.FINISH Essential Lemon50tk

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Finish Power Essential on juhtivate nõudepesumasinate tootjate soovitatud tabletid. See universaalne ja mitmekülgne puhastusvahend ühendab endas nõude pesemise, poleerimise ja vee pehmendamise funktsioonid ning annab ka meeldiva tsitruselise aroomi. Saab tõhusalt hakkama rasvaste plekkide, kuivanud või kõrbenud toidujääkidega. Proovi Finish Power Essentialit ning naudi puhtaid ja hästi lõhnavaid nõusid pärast igat pesu!
Koostisosad
5–15% hapnikupõhine valgendi, polükarboksülaadid; <5% fosfonaate, mitteioonseid pindaktiivseid aineid; ensüümid (subtilisiin, amülaas).
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Kaubamärk:
FINISH
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.