Nõudepes.tabl.FINISH Quantum 84tk

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Finish Quantum kõik ühes, sügavpuhastuseks ja särava läike saavutamiseks esimese korraga, iga kord. See kompaktne 3-kambriline kapsel lagundab tõhusalt kõik toidujäägid - isegi ilma eelloputuseta. 25% vähem kemikaale võrreldes Finish Power tablettidega.
Kasutusjuhend
Kasutada ainult kuivade kätega. Mitte rebida katki. Mitte pakkida lahti ega murda. Lahustub pesus täielikult. Asetada KUIVA sahtlisse üks kapsel pesu kohta. Mitte asetada söögiriistade korvi. Parima tulemuse saamiseks kasutage öko-/automaatprogramme. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme/keskmise ja kareda veega kuni kareduseni 26ºe (21 ° dH). Kui vesi on väga kare, saab jõudlust parandada Finish nõudepesumasina soola lisamisega. Quantum kapslite kvaliteedi kaitsmiseks sulgeda alati pakend pärast kasutamist ja hoida seda kuumusest ja niiskusest eemal. Parima kuivatustulemuse saamiseks on soovitatav kasutada Finish loputusvahendit. Pakend on taastöödeldav, palun sorteerida see pakendikonteinerisse.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Kaubamärk:
FINISH
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.