Nõudepes.tabl.FINISH Ultimate Lemon 70tk

Nõudepes.tabl.FINISH Ultimate Lemon 70tk

€39.69
€0.57/tk
Kirjeldus
Täiustatud keemiline koostis koos "ACTIVELIFT" tehnoloogiaga ja ilma eelloputuseta peseb tõhusalt kõikvõimalikud toidujäägid. Kapslid kaitsevad ja hooldavad nõusid, säilitades nende läike iga pesu järel. Meie parim pesuaine, mis sisaldab 15% vähem kemikaale, võrreldes Finish Powerball Power tablettidega. Kaetud biolaguneva ja 100% vees lahustuva kilega ilma lisakestata.
Koostisosad
15-30% Non-Ionic Surfactants, 5-15% Oxygen-Based Bleaching Agents, Polycarboxylates, Phosphonates, Contains Enzymes (Subtilisin, Amylase), Perfumes (Limonene, Geraniol)
Kasutusjuhend
Kasutada ainult kuivade kätega. Mitte rebida katki. Mitte pakkida lahti ega murda. Lahustub pesus täielikult. Asetada üks kapsel pesu kohta KUIVA sahtlisse. Mitte asetada söögiriistade korvi. Parima tulemuse saamiseks kasutada öko-/automaatprogramme
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Kaubamärk:
FINISH
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.