2 tk €22.49
Nõudepesugeel FINISH All in1 Eco 900ml

Nõudepesugeel FINISH All in1 Eco 900ml

€11.25
€22.35
€12.49/l
Kampaania kehtib kuni 2024-01-01 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Finish Power Gel 0% annab teile 100% Finish Power Gelide*** puhastustulemuse, kuid on vaba sellest, mida te ei soovi: fosfaadid**, kloor, säilitusained ja värvained. Lahustub 10x kiiremini kui Finish All in 1 tabletid.
Lisainfo
Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett.
Kasutusjuhend
Kasutamisjuhised: avage pudel ja valage geel nõudepesumasinas olevasse jaoturisse. Sulgege jaotur ja valige oma pesuprogramm. Tavaliselt määrdunud nõude jaoks on annus 15 ml. Parima tulemuse saamiseks kasutage 50/55 ° C või automaatprogramme. Sisseehitatud soolafunktsioon on efektiivne pehme /keskmise ja kuni 26 ° e karedusega vee korral. Kui teie vesi on karedam, saab tulemust Finish soola lisades parandada.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Netokogus (g/ml):
900
Kaubamärk:
FINISH
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.