Nõudepesumas.tabl.FINISH Lemon 30tk

Nõudepesumas.tabl.FINISH Lemon 30tk

€17.99
€7.99
€0.27/tk
Kampaania kehtib kuni 2022-11-07 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
FINISH QUANTUM ULTIMATE LEMON nõudepesumasina kapslid. QUANTUM ULTIMATE: PULBER: eelleotav ja puhastav toime, et lõhustada ja eemaldada kleepunud toit; VEDEL POWERBALL: annab lõpliku sära; GEEL: rasva lahustav võimas geel tuleb toime ka kõige suurema mustusega. Ei ole vaja lahti pakkida, biolagunev 100% veeslahustuv kile.
Lisainfo
Hoiatus. Põhjustab tugevat silmade ärritust. Põhjustab nahaärritust. Sisaldab subtilisiini. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke vee ja seebiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. TÄHELEPANU: ALLA 3- AASTASTEL LASTEL VÕIB TOODE PÕHJUSTADA LÄMBUMISOHTU. Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda arsti poole. Sulgeda kott korralikult. Mitte augustada, murda ega lõigata.
Kasutusjuhend
Käidelda ainult kuivade kätega. Mitte augustada, purustada ega lõigata. Pärast kasutamist pakend alati sulgeda. Ümbrist mitte eemaldada. Lahustub pesu ajal täielikult. Asetage üks tabeltt pesu kohta KUIVA sahtlisse. Mitte asetada söögiriistade korvi. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage programme eco/auto.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Poola
Kaubamärk:
FINISH
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.