Nõudepesumas.tabl.FINISH Power 53tk

€0.00
€0.00/
Kirjeldus
Finish Power All in 1 on multifunktsionaalsed nõudepesumasina tabletid. Eemaldage tõhusalt rasvane mustus ning eemaldage kohvi- ja teesete. Lisaks kaitsevad need nõudepesumasinat ja klaasfiltreid ning hoiavad ära katlakivi kogunemise. Tänu Powerballi võimsusele eemaldavad need ka kõrbenud toidujäägid ja annavad nõudele pimestava sära ilma triipudeta. Power All in 1 tabletid toimivad ka soolana ja annavad sära. Neid on lihtne kasutada, need ei vaja täiendavat lahtipakkimist ega määrdunud käsi. Nad jätavad värske lõhna.
Koostisosad
5 -15% hapnikupõhiseid pleegitusaineid; <5 fosfonaati, mitteioonseid pindaktiivseid aineid, polükarboksülaate. Sisaldab ensüüme (subtilisiin, amülaas), lõhnaainet.

Muu info

Kaubamärk:
FINISH
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.