Nõudepesumas.tabl. TRI-BIO 25tk

Nõudepesumas.tabl. TRI-BIO 25tk

€4.79
€7.49
€0.19/tk
Kampaania kehtib kuni 2023-09-27 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Ökoloogilised kõik ühes nõudepesumasina tabletid. Ökoloogiline lahus on loodud taimede baasil ja põhineb bioensüümidel ja mineraalsetel koostisosadel. Ei sisalda fosfaate ega formaldehüüde, kuid on sama tõhus kui kõige tuntumad abrasiivsed keemilised nõudepesuvahendid. Lahustab rasva ja eemaldab peidetud mustuse kiiresti ning lihtsalt. Ei jäta halba lõhna ega puhastusvahendite jääke teie nõudele või nõudepesumasinasse. Ohutuim alternatiiv tugevatoimelistele keemilistele puhastusvahenditele. Hinnatud EU Ecolabeli ja ECO GREEN-i sertifikaatidega. Lihtne ja ohutu kasutada, pakitud vees lahustuvasse pakendisse. Lõhna- ja värvivaba, sobib allergikutele ja astmahaigetele. Ei sisalda fosfaate, tugevatoimelisi lahuseid ega kloorvalgendajaid, ei sisalda GMO-sid, abrasiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega teisi toksilisi aineid. Neutraalse pH-ga, hüpoallergeenne, biolagunev. Ei ole testitud loomade peal. Tri-bio nõudepesumasina tabletid 25 tk, öko
Koostisosad
Bioensüümide lahus: 15–30% hapniku baasil valgendusaineid, < 5% polükarboksülaate, < 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, ensüümidest amülaasi ja proteaasi.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Euroopa Liit
Kaubamärk:
TRI-BIO
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.