Nõudepesumasina tabletid MULIERES 25tk

Nõudepesumasina tabletid MULIERES 25tk

€7.49
€0.30/tk
Kirjeldus
Mulieres Premium kõik ühes nõudepesumasina tabletid on naturaalsetest koostisosadest, mis aitavad looduslikult puhastada, loputada ja anda läikiva sära nõudele. ECOCERTi poolt sertifitseeritud tabletid sisaldavad 98% naturaalseid koostisosi ja on 99% biolagunevad. Taimsete ja mineraalsete koostisosadega tablettidel on vesilahustuv ümbris ning ei sisalda fosfaate, fosfonaate, lõhna- ja värvaineid. Eemaldavad tõhusalt raskesti eemaldatavad ja kuivanud plekid ning seda ka roostevaba teraselt ja klaasilt andes neile brilliantse läike.
Lisainfo
Hoiatus! Põhjustab tugevat silmade ärritust. Kanda silma-/näokaitset. Silma sattumisel: loputada mitme minuti jooksul veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Jätka loputamist. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Arsti poole pöördumisel võtta kaasa toote pakend või etikett.
Koostisosad
≥5 – <15% hapnikupõhised valgendusained; <5% mitteioonsed, anioonsed pindaktiivsed ained; ensüümid; sekvestrandid; karbonaatsoolad; silikaadid,naatriumkarboksümetüül-inuliin; taimse fermentatsiooniga saadud kontsentreeritud ekstrakt; tetraetsetüületüleendiamiin (TAED); soolad; naatriumglükolaat; glütseriin.

Muu info

Päritoluriik:
Eesti
Kaubamärk:
MULIERES
Tarnija kontaktid:
Mulieres OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.