Nõudepesumasina tabletid SOMAT Gold 34tk

Nõudepesumasina tabletid SOMAT Gold 34tk

€15.99
€0.47/tk
Kirjeldus
Somat Gold nõudepesumasina tabletid täiuslikult puhaste ja läikivate nõude jaoks, millel on võimas toime pealepõlenud mustuse vastu isegi madalatel temperatuuridel ökorežiimis või lühikeste nõudepesutsüklite korral. Somat Gold tabletid on miljoni võimsa osakese jõud, mis tungivad sügavale pealepõlenud sisse, lahustades need täielikult puhtaks, ilma täiendava pingutuseta!
Koostisosad
5-15% polükarboksülaate, hapnikupõhine valgendi, < 5% mitteioonseid pindaktiivseid aineid, fosfonaate; ensüümid, maitseained (limoneen, bensüülalkohol)

Muu info

Päritoluriik:
Serbia
Kaubamärk:
SOMAT
Tarnija kontaktid:
Eugesta Eesti OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.