Nõudepesuvah.MAYERI sensitiv 500ml


€0.89
€1.78/l
Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
500
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Kontsentreeritud nõudepesuvahend lagundab efektiivselt rasva ja mustuse isegi jahedas ja karedas vees ning annab nõudele ja klaasidele särava läike. Sobib allergilise ja tundliku nahatüübiga kasutajale. Sisaldab nahasõbralikke pesuaineid ega kuivata käenahka ka sagedasel pesemisel. Fosfaadivaba, biolagunev.
Koostisosad
15-30 % pindaktiivne aine, <5 % konservant methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.
KASUTUSJUHEND
2-3 tilka vahendit nõudepesuvahend lagundab efektiivselt rasva ja mustuse isegi jahedas ja karedas vees. Ärge peske nõusid jooksva vee all vaid pange nõud vette ning kasutage nõudepesuvahendit soovitatud koguses.
Tootja kontaktid
Tehase Tabivere alevik, Tartu vald Tartumaa 49127, Mayeri Industries AS
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 16°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский