Nõudepesuvah.MAYERI sensitiv 500ml

Nõudepesuvah.MAYERI sensitiv 500ml

€1.29
€2.58/l
Kirjeldus
Kontsentreeritud nõudepesuvahend lagundab efektiivselt rasva ja mustuse isegi jahedas ja karedas vees ning annab nõudele ja klaasidele särava läike. Sobib allergilise ja tundliku nahatüübiga kasutajale. Sisaldab nahasõbralikke pesuaineid ega kuivata käenahka ka sagedasel pesemisel. Fosfaadivaba, biolagunev.
Koostisosad
15-30 % pindaktiivne aine, <5 % konservant methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone.
Kasutusjuhend
2-3 tilka vahendit nõudepesuvahend lagundab efektiivselt rasva ja mustuse isegi jahedas ja karedas vees. Ärge peske nõusid jooksva vee all vaid pange nõud vette ning kasutage nõudepesuvahendit soovitatud koguses.
Tootja kontaktid
Mayeri Industries AS, Tehase Tabivere alevik, Tartu vald Tartumaa 49127
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 16°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Eesti
Netokogus (g/ml):
500
Kaubamärk:
MAYERI
Tarnija kontaktid:
Kodu Paber AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.