Õhuvärsk.GLADE OneTouchCitrus täide 10ml

Õhuvärsk.GLADE OneTouchCitrus täide 10ml

€1.69
€2.19
€169.00/l
Kampaania kehtib kuni 2023-01-30 või kuni kaupa jätkub.
Kirjeldus
Meeldiva sidruni lōhnaga õhuvärskendaja täitepakend. Värskendab ruumi kiiresti ja tōhusalt. Piisab ühest vajutusest. Kestab ca-100 vajutust.
Lisainfo
HOIATUS! Tuleohtlik. Mitte hoida päikese käes ega temperatuuril üle +50°C. Pakendit ei tohi põletada tühjalt. Mitte piserdada tulle ega hõõguvale pinnale. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada. Sobib ainult Glade One Touch õhuvärskendajale.
Kasutusjuhend
Eemalda tühi täitepakend hoidikust. Aseta täide paigale ja vajuta kergelt. Kestab ca-100 vajutust. Ühekordsest vajutusest piisab.
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Muu info

Päritoluriik:
Holland
Netokogus (g/ml):
10
Kaubamärk:
GLADE
Tarnija kontaktid:
Tridens AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.