Pasta merekalaga tomatikast.HIPP 220g,1a

Pasta merekalaga tomatikast.HIPP 220g,1a

€2.09
€9.50/kg
Kirjeldus
Pasta merekala ja juurviljadega tomatikastmes al. 12k
Lisainfo
Sisaldab gluteeni. 87% koostisosadest pärineb mahepõllumajandusest. Madala soolasisaldusega, oomega-3 rasvhappega, täiendav joodi allikas, paksendajata- kui vedelik eraldub, siis sega, ilma lõhna- ja maitseaineteta, ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele), väikeste tükikestega - vajalik närima õppimiseks.
Koostisosad
Esmakordsel avamisel peab vaakumkaas tegema "klik". Madala soolasisaldusega, alfa-linoleenhape, üks oomega-3-rasvhapetest, toetab aju- ja närvirakkude arengut, jood aitab kaasa normaalsele kognitiivsele talitlusele ja normaalsele kilpnäärmetalitlusele. Väikeste tükikestega - oluline närimise õppimiseks, ilma lõhna- ja maitseaineteta, ilma säilitus- ja värvaineteta (vastavalt seadusele).
Kasutusjuhend
Terviklik eine. Soojenda vajaminev kogus, segada korralikult ja kontrollida temperatuuri. Soojendamata ülejääki hoida kaanetatult külmkapis ja järgmise päeva jooksul ära tarvitada. Palun kasutage plastlusikat. Enne kasutamist palun veenduge, et purk ei ole saanud kahjustada. 
Tootja kontaktid
Hipp GmbH
Säilitamistingimused
Hoida kuivas ja jahedas. Säilitamistemperatuur: alates 8°C kuni 18°C.
Pakend
Klaas

Muu info

Päritoluriik:
Bulgaaria
Netokogus (g/ml):
220
Kaubamärk:
HIPP
Tarnija kontaktid:
LTT AS
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.