Pesugeel MAYERI Spordiriiet.1500ml/19pk


€4.69
€3.49
€2.33/l
Kampaania kehtib kuni 2021-03-03 või kuni kaupa jätkub.
Päritoluriik:
Eesti
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Spetsiaalse koostisega pesuvahend spordiriiete pesuks. Eemaldab riietelt higi- ja muu ebameeldiva lõhna. Vahend on riietest kergesti väljapestav, säilitab kanga esialgsed omadused. Ei sisalda optilist valgendit, fosfaate ega loputusvahendit. Sobib nii käsitsi – kui masinpesuks.
LISAINFO
Hoiatused: põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputa veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu, pöörduda arsti poole.
Koostisosad
15-30% anioonsed ained ja mitteanioonsed pindaktiivsed ained, <5% säilitusaine Methylchlorothiazolinone, Methylisothiazolinone, ensüümid, lõhnaaine Hexyl Cinnamicaldehyde, Citronellol.
KASUTUSJUHEND
Sobib nii käsitsi kui ka masinpesuks. Jälgida doseerimisjuhendit pakendil.
Tootja kontaktid
Mayeri Industries AS, Tehase Tabivere alevik, Tartu vald Tartumaa 49127

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский