Pesugeel PERSIL color 3L, 60pesu

Pesugeel PERSIL color 3L, 60pesu

€20.99
€7.00/l
Kirjeldus
Persil Gel on universaalne puhastuslahendus, mis tagab teie pesu täiusliku puhtuse ja sära. Tänu plekieemaldusvedelikule aktiveerub see juba 20 °C juures ja tagab suurepärase pesemistulemuse.
Lisainfo
Hoida lastele kättesamaatus kohas! Vältida silma sattumist!
Koostisosad
15–30% aniooniseid pindaktiivseid aineid, mitteioonilisi pindaktiivseid aineid; 5-15% Seepi; <5% Fosfonaati; Optilisi kirgastusaineid; Ensüüme/Lõhnaaineid.
Kasutusjuhend
Valage vedelik pesumasina pulbrisahtlisse. Kõige tõrksamate plekkidega toimetulekuks valage veidi vedelikku otse plekile. Mitte kasutada villaste ja siidist kangaste puhul.
Tootja kontaktid
Henkel
Säilitamistingimused
Säilitada kuivas, jahedas, päikese eest kaitstuna. Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Austria
Netokogus (g/ml):
3000
Kaubamärk:
PERSIL
Tarnija kontaktid:
Eugesta/Henkel
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.