Pesupul. ARIEL Extra Clean 1.95kg 30pk

Pesupul. ARIEL Extra Clean 1.95kg 30pk

€13.99
€7.17/kg
Kirjeldus
Ariel +Extra Clean Power Pesupulber, jääkainetevastane tehnoloogia viib värvilise pesu pesemise uuele tasemele: selle koostises on rohkem plekieemaldusjõudu, nii et tegu on Arieli kõige tõhusamalt puhastava ja hügieeni tagava vahendiga. Innovaatiline AquaPuder-koostis lahustub veega kokkupuutel kiiresti, aktiveerub kohe ja tungib sügavale kangakiududesse. Ariel +Extra Clean Power pesupulber on nii võimas, et eemaldab isegi kangekaelsed sissekuivanud plekid ja ebameeldivat lõhna põhjustavad plekid nagu higi ja kehalõhnad. Sellel on ainulaadne jääkainetevastane tehnoloogia, mis aitab vältida pulbrijääkide tekkimist.
Lisainfo
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga.
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Tšehhi
Netokogus (g/ml):
1950
Kaubamärk:
ARIEL
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.