Pesupulb.ARIEL Touch of Lenor1.35kg 18pk


€5.75
€4.26/kg
Päritoluriik:
Tšehhi
Netokogus (g/ml):
1350
Kaubamärk:
Ariel
Tarnija:
maxima

Kirjeldus
Kui näete hea välja ja lõhnate hästi, tunnete end hästi. Ja see kõik saab alguse rõivaste pesemisest parimal võimalikul viisil. Selles aitab teid Arieli pesupulber Touch Of Lenor Fresh. See mitte ainult ei eemalda tõrksaid plekke sügavalt kiududest, vaid takistab ka nende kinnitumist kangale. See eemaldab ka ebameeldiva lõhnaga plekid (nt higi ja muud kehalõhnad), nii et pesu näeb välja säravpuhas ja lõhnab puhtalt. Pulber toimib juba 30 °C juures ja jätab rõivad kogu päevaks värskelt puhtuse järgi lõhnama. Võite rõivaid julgelt mitu korda pesta. Täiendava värskuse ja pehmuse lisamiseks kasutage koos Lenori pesuloputusvahendi ja lõhnagraanulitega Unstoppables.
LISAINFO
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Allaneelamise korral: halva enesetunde korral võtta ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. 
Koostisosad
5-15% Anioonsed Pindaktiivsed Ained, Hapnikupõhised Pleegitusained, <5% Mitteioonsed Pindaktiivsed Ained, Fosfonaadid, Polükarboksülaadid, Tseoliidid, Ensüümid, Optilised Valgendid, Lõhnaained, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool 
KASUTUSJUHEND
Doseerimine: 75g pesukorra kohta
Tootja kontaktid
Procter&Gamble
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

TOOTEINFO JA KIRJELDUS

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.

Eesti

  • English
  • Русский