Pesupulber ARIEL Color 2.34kg 36pk

Pesupulber ARIEL Color 2.34kg 36pk

€13.99
€5.98/kg
Kirjeldus
Ariel Color Pesupulber, jääkainete teket tõkestava tehnoloogiaga tagab Arieli särava puhtuse ka külmema pesutsükliga, kuid hoiab värvid erksad. Uuenduslik AquaPuder-koostis lahustub vees kiiresti, aktiveerub kohe ja tungib sügavale kangakiududesse, et tagada esmaklassiline puhtus ja tuua esile värvide erksus ka külmema veetemperatuuriga. Arieli pesupulber eemaldab kangekaelsed ja ebameeldiva lõhnaga plekid, nt higi ja kehalõhnad. Sisaldab ainulaadset jääkainetevastast tehnoloogiat, mis aitab vältida pulbrijääkide tekkimist.
Lisainfo
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Halva enesetunde korral võtta ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSEGA/arstiga.
Koostisosad
5-15% Anionic Surfactants, <5% Nonionic Surfactants, Phosphonates, Polycarboxylates, Zeolites, Enzymes, Perfumes
Säilitamistingimused
Säilitamistemperatuur: alates 5°C kuni 25°C.

Muu info

Päritoluriik:
Tšehhi
Netokogus (g/ml):
2340
Kaubamärk:
ARIEL
Tarnija kontaktid:
Sanitex OÜ
Tarnija:
maxima

Toote välimus võib erineda fotol oleva toote välimusest. Saadavad tooted võivad olla teistsuguses pakendis või erineva välimuse/kujuga. E-poes esitatav tootekirjeldus on üldise iseloomuga ega pruugi seetõttu langeda kokku tootepakendil oleva teabega. Tootepakendil olev info on põhjalikum ja võib erineda vähesel määral teabest, mis on esitatud e-poes toodete kirjeldustes. Soovitame alati lugeda ja juhinduda teabest, mis on esitatud tootepakendil. Kampaaniatoodete kogus on piiratud.